:))
Polubili:
NikaBlueNika
alexandrapat
Klaudusiaaaa
Mammona
Kasia17
majkax33
sosososxd
Love_Music
samanta_furgal
soniaczex
oraz 2 innych użytkowników
konto-usunięte
to nie jest śmieszne,bo w 80% tzw. ombre wygląda tak jak na zdjęciach poniżej. czyli są to farbowane końce, a nie muśnięte słońcem. niestety większość fryzjerów to partacze:-)
huehueee
bo to trzeba robić pasmami i każde pasmo musi być najpierw natapirowane
patrrrynia
ale jak na prostych jest zrobione profesjonalnie nie tak jak tu to też ładnie wygląd...!
froguu
wreszcie ktoś to powiedział głośno ;p
sosososxd
jak ktoś umie zrobić na prostych to tak xd
karolina2222
zgadzam się
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.