Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

ilość miejsca to nie proble...
...
...
Rudolf
Jejuuuu :D
diy
***
Łapacz snów
Łapacz snów
...
Zakręcone drożdżówki

Skład...
Sorbet z melona

Porcja dla...
walentynkowe serduszka - ga...
Zapiekanka

Pomidorki kokta...
Ciasto "Wiśniowa panie...
rafaello ! :D
składniki:
10...
Biała gorąca czekolada. Prz...
...
Przepis
Składniki na ok. 35...
...
...
Bombki Decoupage
Przesłodkie, urocze choinec...
bombki
Pomysły na wykorzystanie la...
***
irmka

irmka od Gogunia

Dodane 17.09 o 2:33
Przypięte z ,,,
Obserwuj
,,,

,,,

Zgłoś naruszenie

8868

Można włożyć tam lampki na baterie

 |  20.11 o 13:43  

marlenkaem323

Twk z tylu jest dziura. Kolezanka to kiedys zrobila i potopila kable bo zarowki sie grzaly. Wiec uważajcie z tym. Ale wyglada super :)

1  |  28.09 o 9:18  

Sequin

W butelce jest pewnie dziura gdzieś z tyłu.

 |  14.09 o 9:53  

alusx

ładnie wygląda ale nie wiem jak to zrobić, bo gdzie jest to podłączone do prądu?:o

 |  1 13.09 o 9:09  

andzelika113

Jak to zrobilas?:o

 |  10.09 o 19:22  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: