...
Polubili:
Sarnusia008
emileczkaa
Mondziolina
nosiemankoo
weraaaxd
patkaa761
corvi20
pou
gochaa95
kolciaaaa98
oraz 9 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























corvi20
prawda boli ale trzeba mieć nadzieje że tam gdzieś zbliża się do nas osoba której na nas zależy. chociaż wiem że to ciężka droga :/
emileczkaa
za dużo już straciłam. A wiadomo,że to boli;/