Więcej zszywek z tablicy
Taa nie ma to jak blondynka z czarnymi brwiami..ja nie wiem czy to tak ciężko zrozumieć że to wygląda tragicznie ? chyba każdy ma lustro w domu i jak widzę takie baby na ulicy to nie wiem czy się śmiać czy płakać..
Twarz ładna ale brwi nie i te włosy do zmiany.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
landryna17
Taa nie ma to jak blondynka z czarnymi brwiami..ja nie wiem czy to tak ciężko zrozumieć że to wygląda tragicznie ? chyba każdy ma lustro w domu i jak widzę takie baby na ulicy to nie wiem czy się śmiać czy płakać..
Yves_Ruda1
Twarz ładna ale brwi nie i te włosy do zmiany.