Więcej zszywek z tablicy
mam w tym samym miejscu, ale inny wzór, trochę węższy ale mniej więcej taki sam na długość..Cięzko się w tym miejscu pielęgnuje jeśli się nie ma nikogo do pomocy.No i jak zacznie się łuszczyć to swędzi:P właśnie jestem na tym etapie:)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
_Zana_
mam w tym samym miejscu, ale inny wzór, trochę węższy ale mniej więcej taki sam na długość..Cięzko się w tym miejscu pielęgnuje jeśli się nie ma nikogo do pomocy.No i jak zacznie się łuszczyć to swędzi:P właśnie jestem na tym etapie:)