...
Polubili:
Missile
Roxanne08
dita4
natalia1707
moniczura
olivciaaaa
londonLOOK
Daga0112
Estmak949
dolores0987
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























pandora24
dziewczyny uwazacie ze spodnie we wzory czy kwiaty nadaja sie tylko dla szczupmych dziewczyn?? bo ja do takich nje naleze a strasznie podobaja mi sie spidnie w kwiaty ale boje sie ze jeszcze mnie pogrubia