???
Polubili:
marcia030717
stella92
klaudyna2935
Ewelasypel11
polleczkaa_69
originali
apsiulaa
buterfly12
sysia137
vanessa1996
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























stella92
kiedyś usłyszałam, że trzeba odróżnić zakochanie od kochania. może właśnie na tym polega kochanie- na przyzwyczajeniu... Jednak jak sprawić by jednak w tym naszym przyzwyczajeniu wciąż była miłość? Jak przez wiele lat nie zapominać o tym by okazywać to co czujemy? Jak sprawić by mimo upływu czasu i mimo wszystko umieć ze sobą rozmawiać?.... Jak znaleźć kogoś kto wytrzyma z drugą osobą nie tylko to co dobre, ale również to co złe, jednocześnie nie stojąc obok ale trzymając za rękę.
strangerx
fakt, ale osoba która kocha i jest kochana dostrzeże, że to przyzwyczajenie to miłość. Jacy twórcy taki związek.
stella92
to jest najbardziej realistyczny tekst kiedykolwiek przeczytałam o miłości.