;-)
Polubili:
darr92
oleczaka7
madziula1993
kasiaczzzz
pysiaczek14xd
kasiula403
SkinnyGirl
martelek
olciaMhee
zuza_pp
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Po co było żyć z facetem do poprawy? Znajdź takiego, którego zaakceptujesz takim, jakim jest, i nie zmieniaj go, bo unieszczęśliwisz i jego i siebie. On będzie nieszczęśliwy, bo będzie musiał się zmienić, Ty - bo nie będzie taki, jakim go poznałaś i pokochałaś.