Więcej zszywek z tablicy
ooo Biękna i Bestia mi się przypomniała ;)
ta róża zamknięta we szkle jest z bajki Piękna i bestia, bardzo ładnie wykonana została muszę przyznać. Róża w bajce była zaklęta... ale nie zdradzam szczegółów... wróćcie do bajek mojej młodości :) Kocham bajki Disney'a
Ej, jakies gowno ona ma na ręce. Niech to zetrze bo tylko wstydu sobie narobi wychodząc do ludzi.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
4
2
1
7
9
3
6
5
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
Avix
ooo Biękna i Bestia mi się przypomniała ;)
chanel11
ta róża zamknięta we szkle jest z bajki Piękna i bestia, bardzo ładnie wykonana została muszę przyznać. Róża w bajce była zaklęta... ale nie zdradzam szczegółów... wróćcie do bajek mojej młodości :) Kocham bajki Disney'a
kamilek69
Ej, jakies gowno ona ma na ręce. Niech to zetrze bo tylko wstydu sobie narobi wychodząc do ludzi.