Więcej zszywek z tablicy

BUAHAHAH:)))

Ja póki co tylko oczy :)
Odrobinę spóźnione ale szcz...
...
...
:))
...
Lato
...
...
...
...
padlam
...
...
chyba sama jestem chora...
problemy zdrowotne w kreskó...
padłam xd
Pierwsze zdjęcie z bocianem
...
....
XDD
XDD
...
...
...
....
ilonica

ilonica

Dodane 14.06 o 0:52
Obserwuj
....

....

Zgłoś naruszenie

Adrianna_

To takie smutne xD

2  |  14.06 o 22:59  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: