tacy znajomi nie zasluguja nawet na miano znajomych a co dopiero przyjaciol..;/ tez wiele razy sie przejechalam a teraz szczerze mam jedna przyjaciolke ale za to prawdziwa na ktorej wiem ze moge polegac i ktora chce dla mnie dobrze i mimo ze rzadko sie widujemy i mieszkamy daleko od siebie ciagle mamy ze soba kontakt :) i o to chodzi o czyny nie o slowa o dawanie nie o branie zarowno w przyjazni jak i w milosci ..:) aleee pogadac to sobie mozna wiekszosc ludzi to i tak nienawistne bestie ..;/
ludzie sa podli i zaslepieni, niestety 80 % spoleczenstwa taka jest w pogoni za swoja przyjemnoscia i dobrobytem, teraz naprawde trudno spotkac dobrego czlowieka,takze tym bardziej doceniajmy prawdziwych przyjaciol !!! :)
DzikiKwiat
tez niestety znam troche takich osob ...;/ takie rzeczy tylko w pl :) nic na to nie poradzimy
kasiuniabe
znam wiele osób, które chodzą do kościoła, a są wredne, zawistne, okrutne i nieuczciwe!
DzikiKwiat
tacy znajomi nie zasluguja nawet na miano znajomych a co dopiero przyjaciol..;/ tez wiele razy sie przejechalam a teraz szczerze mam jedna przyjaciolke ale za to prawdziwa na ktorej wiem ze moge polegac i ktora chce dla mnie dobrze i mimo ze rzadko sie widujemy i mieszkamy daleko od siebie ciagle mamy ze soba kontakt :) i o to chodzi o czyny nie o slowa o dawanie nie o branie zarowno w przyjazni jak i w milosci ..:) aleee pogadac to sobie mozna wiekszosc ludzi to i tak nienawistne bestie ..;/
ajak91
ojjj zgadza się i sama się przekonałam, że znajomi są jak im dajesz a jak potrzebujesz pomocy to nagle ich znajomych już nie ma :/
DzikiKwiat
ludzie sa podli i zaslepieni, niestety 80 % spoleczenstwa taka jest w pogoni za swoja przyjemnoscia i dobrobytem, teraz naprawde trudno spotkac dobrego czlowieka,takze tym bardziej doceniajmy prawdziwych przyjaciol !!! :)
konto-usunięte
to smutne
ajak91
heh takie prawdziwe xD