Więcej zszywek z tablicy

moje myśli

Mogę być zmęczona, smutna, ...
„Nigdy nie jest za późno, a...
; )
motywacja :)
dla życzliwych będziesz ins...
eh.. prawda :(
witamy w polsce ...
...
.....
dla tych co kochaja drzewa
artykul o kwiecie paproci
za krótkie..
[*]
...
a potem je spełnić :D
True
...
,..
...
...
...
....
...(y)
...
...
;/..
DzikiKwiat

DzikiKwiat

Dodane 10.07 o 20:37
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

DzikiKwiat

tez niestety znam troche takich osob ...;/ takie rzeczy tylko w pl :) nic na to nie poradzimy

1  |  11.07 o 15:18  

kasiuniabe

znam wiele osób, które chodzą do kościoła, a są wredne, zawistne, okrutne i nieuczciwe!

 |  10.07 o 22:31  

DzikiKwiat

tacy znajomi nie zasluguja nawet na miano znajomych a co dopiero przyjaciol..;/ tez wiele razy sie przejechalam a teraz szczerze mam jedna przyjaciolke ale za to prawdziwa na ktorej wiem ze moge polegac i ktora chce dla mnie dobrze i mimo ze rzadko sie widujemy i mieszkamy daleko od siebie ciagle mamy ze soba kontakt :) i o to chodzi o czyny nie o slowa o dawanie nie o branie zarowno w przyjazni jak i w milosci ..:) aleee pogadac to sobie mozna wiekszosc ludzi to i tak nienawistne bestie ..;/

 |  10.07 o 21:32  

ajak91

ojjj zgadza się i sama się przekonałam, że znajomi są jak im dajesz a jak potrzebujesz pomocy to nagle ich znajomych już nie ma :/

 |  10.07 o 21:12  

DzikiKwiat

ludzie sa podli i zaslepieni, niestety 80 % spoleczenstwa taka jest w pogoni za swoja przyjemnoscia i dobrobytem, teraz naprawde trudno spotkac dobrego czlowieka,takze tym bardziej doceniajmy prawdziwych przyjaciol !!! :)

 |  10.07 o 21:04  

konto-usunięte

to smutne

 |  10.07 o 20:49  

ajak91

heh takie prawdziwe xD

 |  10.07 o 20:45  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: