Więcej zszywek z tablicy

W moim stylu

.....
::::
::::
::::
::::
::::
::::
::::
::::
::::
::::
::::
::::
::::
::::
...
.,m.
.,.
.,.
xXxXxXxXx
...
......
"Styl uliczny"
:::::
:::::
:::::
VeryOriginalNick

VeryOriginalNick

Dodane 24.08 o 20:51
Obserwuj

....

Zgłoś naruszenie

kasztanka81

och naszukałam się.. i póki co nic z tego. w każdym razie dziękuję dziewczyny. make_a_smile podeszwa ma traper a ja nie chcę ;) pozdrawiam

 |  25.08 o 20:10  

kasztanka81

buty!!! szukam takich z takim obcasem i nic :(

 |  24.08 o 22:23   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: