Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

walentynki
365 pozytywnych myśli
...
z bluzy :)
serce
nawet łatwe
serduszko diy..
...
...
Ławeczka
ścianka w jadalni :)
Pufa z butelek - ekologia i...
pompoms
Stołki ze sprężyn
Na książki - idealne;)
aniołek
zegar domino
Propozycja na poranek 
- dw...
na porysowaną podłogę jak z...
idealne na prezent :)
Jak prawidłowo się perfumow...
Rozstępy:
Oleiste smarowidł...
....
....
Drukujesz obraz, a dokładni...
meble
doti123456789

doti123456789

Dodane 30.08 o 23:21
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

soSoulless

najlepsza masc z apteki Dernilan. Kosztuje kilka złotych a działa cuda.

2  |  24.08 o 0:34  

blossom

Dużo dziewczyn poleca też maść na odciski :) podobno świetnie złuszcza

1  |  22.08 o 18:44  

imocarska

bardzo dobre sa rownież ampułki DERMOGAL A+E , olejek który wcieramy w stopy po ówczesnym użyciu profesjonalnej tarki GEWOHL! polecam! efekt jest magiczny! oraz maść o której juz jedna z koleżanek wspomniała ;)

 |  21.08 o 18:18  

kaza

ma sens, kwas salicylowy używany jest w maściach specjalistycznyh na łuszczyce i inne choroby skóry przy zrogowaconym naskórku, aspiryna to kwas acetylosaclicylowy czyli chemicznie troszke inny w składzie ale pewnie działa podobnie, jeżeli chodzi o inne to mocznik jest niezastąpiony, maści które zawierają conajmniej 40% działają cuda

 |  17.08 o 11:00  

emiliaflis27

wazelina, duża warstwa na stopy najlepiej na noc przed tym wyczyścić ładnie pumeksem a po nałożeniu wazeliny okryć folia przezroczysta lub nałożyć skarpety ;

 |  15.08 o 1:14   Pokaż odpowiedzi

tojahehe

a ja mam jeszcze lepszy sposób. maść ochronna z wit A w aptece za 3zł. posmarować pięty obficie i na noc w skarpetę. rano mięciutkie jak pupa niemowlaka

8  |  13.08 o 20:30   Pokaż odpowiedzi

fmonikka

próbowała któraś?? ;)

 |  12.08 o 11:22   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: