;-)
Polubili:
dorotka3
czykita
_Aniszon_
Death_note
tajsonek
Madziusia11
Jamajca
halucynkka
stysia220
blackberries
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Kicia690
dla mnie minusem jest wybór bokserki wszystkie mają strasznie duży dekolt xd
blackberries
ja nie widzę żądnych minusów, świetnie się czuję taka mała ;-)
koczitka
małe jest piękne :P
Zuza190
ale i minusy :-(