☺☺☺
Polubili:
zekori
Damonka
wiparex
nattusskaa
kikaa1997
karouspero
inderstruciable24
littleblackmoon
needy
Aleksa15
oraz 15 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Morcik15
Czy tylko ja poczułam ten zapach po zobaczeniu zdjęcia? :D
misiek_200
lubię jeszcze zapach ciepłego chleba i świeżo skoszonej trawy <3