...
Polubili:
gooddaay
Aneetkaxdd
Maarlene
just_katie
Aleksa15
Anaaa7217
monia12
MoonlightM
wiesi_a
ulala
oraz 52 innych użytkowników
jelloneczek
choooooleria ja mam i krzesło i podłogę taka :D
kasia2334
też tak mam :)
patrycja67
nie :)
eexcellencee
chyba każdy tak ma :D
Raspberrymuffin
krzesło to nic w porównaniu z resztą pokoju!
agutek15
Mi rolę krzesła spełnia podłoga :-)
_JustMe_
a tam, ja mam kanapę zawaloną :D
Użytkownicy także przypinają:




















![[*] ;(](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/1/0612/thb_5641.jpg)







Zaloguj się, aby dodać komentarz.