anianiania

anianiania

Dodane 12.11 o 13:57
Obserwuj

...

Zgłoś naruszenie

cherryblossom

wcale nie, ja mam swoje tak pomalowane od dwóch lat, w dodatku tanim lakierem i wszystko z nimi ok. polecam!

 |  13.11 o 20:22  

wispat

fajne, tylko szkoda, że nie trwałe

 |  12.11 o 18:11  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: