.....
Polubili:
beciak97
czelajla
Mila_B
aneczka906
klaudiagata
perfect28
sheismademoiselle
sugarania
agnes477
Akyre
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Mila_B
a mogłabyś wysłać mi link do tych butów bo nie mogę ich znaleźć? :(
Suzan1705
No tak bo jednak na zimę to trochę odważne buty ;D
marcia88marcia
Na allegro są . Chyba nawet identyczne :) Też się nad takimi zastanawiałam ale stwierdziłam że są za wysokie :P
Suzan1705
gdzie takie kupię?