Więcej zszywek z tablicy

Cytaty

...
:((
...
Dlatego właśnie szlag mnie ...
życiowe!
...
...
Druga osoba...
..:)
...
Tak wlasnie...
...
...
heh
Disney - dziękujemy!
....
...
i o tym trzeba pamiętać :)
hahaha xD
<3 :*
!!!
!!!
✳✳✳
,,,,
Może tak/ może nie :)
!!.
na222ti

na222ti od Elfka12

Dodane 8.01 o 23:28
Przypięte z ...^~^
Obserwuj
...^~^

...^~^

Polubili: nataliaaaaaa emi9408
Zgłoś naruszenie

ewtur1000

to wtedy będzie szkoda że to już koniec gdy w końcu będzie dobrze :D

 |  20.01 o 14:10  

karolka692

ten cytat pojawia się za każdym razem z innym autorem

7  |  9.01 o 13:05  

Syriusz99

Uwielbiam go :-)

 |  8.01 o 15:37  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: