...
Polubili:
kdsb
kasiadaisy90
malinowaaa
Kici154
Fulka
LoveLoveJustaaa
nieznana15
malwinkacz
sosjerka
jula728795
oraz 21 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Destination1
dokładnie ;) jak kilka dni nie ćwiczę to się czuje grubsza a jak zjem coś słodkiego to mam wyrzuty sumienia
kasiadaisy90
ja tez:-) a jak 2-3 dni sie zdarzyło nie cwiczyc to miałam wrazenie ze jestem 5 kg grubsza u boczki mi wychodza :-)
pati09215
ja mam tak samo ;p