...
Polubili:
itka97
suflet11
wicherek
sylwina129
Mrowkaa
Lola154
kubiczpaulina
Alus1997
marrtaa_3
paulen911
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























jalucia898
mam taką tylko czarną :) jest śliczna :)
prostoinalewo
lepiej nie kupować dybcia.pl rożnie tam z dostawa
anesior
www.dybcia.pl/ kupilam z tej stronki. czeka sie dlugo na przesylke ale bluzunia subcio!!!!!
Decadence
Jest na wish.
prostoinalewo
tez taka chce!
Aguuaga
Fantastyczna bluzka *_* Ktoś wie, gdzie mogę taką dostać?