,,,,
Polubili:
oli369
shana2250
Kola13
LifeStory
Daria564
karolina2222
Ewelasypel11
xaniciap
Pynia59
paulinwnuk6
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























annab1977
jestem w tej samej sytłacji , głowa do gory :)
hipster0987654321
dokładnie....męczę się z "tym frajerem" od roku...próbując zapomnieć....ale zapomnieć się nie da....da się tylko przestać o tym myśleć i nie przejmować się tym....lecz do tego potrzeba siły, a osoby takie jak ja-wrażliwe-mają z tym problem ....a wszystko przez chlopajow...oni myślą ze to tylko jakąś zabawa, ze mogą mieć dziewczyn ile chcą Ale po drodze łamią serca naiwnych dziewczyn które były tak zafascynowane tym iż są w zwiazku. ze nie zauwazyly sztucznej "miłości"