Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

...
...
wow
koczek z warkoczami
.....
...
tęczowo
♡♡♡
,,,
krok po kroku... mały koczek
...
*.*
Muszelki
...
piękne...
cudo *.*
...
...
^_^
...
...
...
***
:))
bajka...
Wiosna z semilac :)
onlyxvolley9

onlyxvolley9

Dodane 19.03 o 23:39
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

LalaLov1211

gdzie dostanę takie rajstopy ???

 |  20.03 o 13:33  

MsJutynka

Przesadzasz ;) tez nie lubię nóg jak patyki ale te są ładne. Weź pod uwagę fakt, że siedząc w ten sposób nogi wydają się szczuplejsze

1  |  20.03 o 6:47   Pokaż odpowiedzi

Dziczek2

za chude, stanowczo za chude! Zszywka to nie miejsce na zdjęcia takich nóg. Kościstych, możnabyłoby powiedzieć ;)

2  |  1 20.03 o 0:53  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: