:-)
Polubili:
renczkofska
nkarbowska2
Marcia2705
olaa330
zvgxx
planeciara123
Cute_But_Evil
kwiatonatornaciaq
polita123
Eveline1997
oraz 9 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























xeoni
VaneskaFit, nie ma co straszyć :) tu potrzebna jest tylko wiedza i odpowiedni trening. Jeżeli masz idealne nogi i będziesz biegać naprawdę szybko i długie dystanse to tak rozwiniesz pewne mięśnie. Ja zakładam, że większość czytających ma w udach nadmiar tłuszczyku, którego spalenie przy bieganiu daje naprawdę niesamowite wyszczuplenie. Dwa, że sport jest na tyle ciekawy, że zbyt rozwinięte mięśnie np. gdy ktoś narzeka na zbyt duże łydki to wszystko da się zmniejszyć również w tę stronę. Polecam wyszukać artykuły o zjawisku kanibalizacji mięśni :)
xeoni
to taka przenośnia - często biegając regularnie nawet bez dodatkowych ćwiczeń pupa robi się fit :) wystarczy raz wystartować w zawodach biegowych by zwrócić uwagę, że aktywne dziewczyny mają czym się pochwalić :)
konto-usunięte
na tyłek lepsze są siady, hip thrusty etc. Od samego biegania tyłek nie urośnie :p
ptysie
No ok zgodze się ale czy podczas biegania nie zwiększają się mięśnie na nogach?