Więcej zszywek z tablicy
Ja wiele razy nawet w snach pracuję i wtedy najgorsze rano... już jestem zmęczona. Nie myśl że jestem pracoholikiem nic z tych rzeczy. Życie!!!!
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
2
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
Hellas26
Ja wiele razy nawet w snach pracuję i wtedy najgorsze rano... już jestem zmęczona. Nie myśl że jestem pracoholikiem nic z tych rzeczy. Życie!!!!