ilonica

ilonica

Dodane 4.07 o 22:54
Obserwuj
...

...

Polubili: Hellas26
Zgłoś naruszenie

Hellas26

Ja też wiele razy tak mam i zastanawiam się wtedy co mnie nie boli. Choć mam znajomych którzy nic nie robią czyli nie pracują,samochodem nawet do kiosku jeżdżą. Mama albo kucharka gotuje, sprzątaczka sprząta. Mężowie planują wypady na weekend. Wakacje full a są tak zmęczone że mówić nie mogą. Ja pracuję do 12 h dziennie i wiele razy bez wolnego czy jestem zmęczona? Tak!!! I tak się zastanawiam co jest i jak jest. Zamienilam się w filozofa ale dalej szukam odpowiedzi nie nawiązuje do ciebie w żadnym wypadku tak tylko dyskutuje sama z sobą (bez urazy)

 |  5.07 o 7:17  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: