Więcej zszywek z tablicy
ciekawa jestem jak przebiegało albo poprostu wlozyla włosy do wanny z farba :D albo było farbowane częściowo... :)
O matko,bossski kolor!!!
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
3
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
olinkaa89
ciekawa jestem jak przebiegało albo poprostu wlozyla włosy do wanny z farba :D albo było farbowane częściowo... :)
ola1575
O matko,bossski kolor!!!