Więcej zszywek z tablicy

moda

Carry :)
wow :D śliczna ^^
...
...
Kieckowo
...
...
...
....
pasek :)
...
; )
....
...
Ale koszulka :D Na 100% zwr...
abc
Koszulka
Skirt
dziury
szorty
.;)
koronka
Diy, handmade, pomysły. Fil...
spodenki z koronką
bluzka.
kolorowa bluzka
memouse

memouse od Ooneday

Dodane 29.06 o 22:21
Przypięte z ♥;))
Obserwuj
♥;))

♥;))

Zgłoś naruszenie

kenutek

Ja na swoich malowalam gwiazdki farba akrylowa. Piore je normalnie i nic nie schodzi i trzyma sie super:)

 |  8.04 o 12:23  

aww

ja do malowania na tkaninach używam Fevicrylu albo farby Profil (dostępne na allegro) :)

 |  7.04 o 12:30  

konto-usunięte

Farba do tkanin będzie OK. A co do spodni: chyba się zakochałam :D

 |  7.04 o 11:52  

roxy24

a dokładnie jakaś nazwa farby którą ktoś testował ? żeby pewniej było.

 |  6.04 o 20:05  

Linda_Sykes

farba do tkanin na gabeczce : D pomysl super dziekuje!

 |  2.04 o 17:08  

pocahontasx33

farba do tkanin.

 |  30.03 o 20:00  

natalunia4321

jakaś farba... co to ?

 |  30.03 o 16:27  

olcia228a

czym to jest zrobione?

 |  29.03 o 16:21  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: