Więcej zszywek z tablicy
dla mnie też. ;)
Chyba nieważne jakie ma włosy :) Grunt, że robi to co lubi :) Jak dla mnie i w długich i w krótkich wygląda super:)
a na początku wszyscy myśleli, że jest brzydka, że lepiej byłoby jej w długich, nie?
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
3
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
tumturumtumtum
dla mnie też. ;)
Misia2410
Chyba nieważne jakie ma włosy :) Grunt, że robi to co lubi :) Jak dla mnie i w długich i w krótkich wygląda super:)
tumturumtumtum
a na początku wszyscy myśleli, że jest brzydka, że lepiej byłoby jej w długich, nie?