kicia2805

kicia2805

Dodane 5.08 o 18:28
Obserwuj
... :-)

... :-)

Polubili: orangenanu Enigma17
Zgłoś naruszenie

naszetatuaze

spoko, czekamy na fotkę z tatuażem :) pozdrawiam

 |  9.08 o 8:11  

kicia2805

Mój pierwszy tatuaż to kokardka na karku. A 2 jaki planuję to zszywka.pl/p/siatkowka-to-zycie--4043925.html .

 |  8.08 o 14:20  

naszetatuaze

a w jakim stylu planujesz?

 |  8.08 o 11:34  

kicia2805

Hej .. nie mój. Znalazłam w necie. Ale planuje swój 2 tatuaż.! Jak zrobię to wstawię.:P

 |  6.08 o 13:23  

naszetatuaze

Twój? genialny jest

 |  6.08 o 7:47  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: