???
bunny69
moim zdaniem, nie była i nie jest ładna.
bunny69
Dokładnie,zgadzam się ze wszystki co napisałyście! tylko nie z tym, że była piękna- no błagam...
bunny69
Dokładnie,zgadzam się ze wszystki co napisałyście! tylko nie z tym, ź3
konto-usunięte
Te ostatnie, ugh. Przesadza. Była taka piękna i sławy tez jej nie brakowało. Nie wiem po co z siebie teraz robi...to coś.
ATka022
w środku naj
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.