Więcej zszywek z tablicy

Moda

...
pastelowo
<3.
stylizacja
...
...
...
...
apaszka zamiast paska ;)
...
jeans &
genialne
...
♡♡♡
xxx
.....
....
///
***
,,,
^,^
...
///
///
///
///
GoodnIce

GoodnIce od amtelaga

Dodane 27.10 o 17:46
Obserwuj
....

....

Zgłoś naruszenie

Lovesweetgirl

dołączam się do pytania :)

 |  13.07 o 21:03  

konto-usunięte

Ta/Ten maryynarka/żakiet bardzo mi się podoba !!! :D Ktoś wie,gdzie ją/jego dostanę??

 |  13.07 o 13:32  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: