Więcej zszywek z tablicy

Cytaty

...
///
....
....
....
...
.....
...
....
i to jak ciężko ;c
....
....
....
....
....
.....
....
...
....
Nie jestem...
mmm *.*
...
chyba każda chciałaby coś t...
....
....
....
duperasik

duperasik

Dodane 13.12 o 13:46
Obserwuj
....

....

Zgłoś naruszenie

misia117

nie ważne jak było to już nigdy sie nie powtórzy nigdy już nie będziemy żyć beztrosko to były najwspanialsze momenty naszego życia które choćbyśmy chcieli nie powtórzą się już nigdy .... :(

 |  14.12 o 18:19  

Miyako

1 i 3 bym kwestionowała...

 |  13.12 o 18:27  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: