Więcej zszywek z tablicy
Zgadzam się ! świetną ma figurę, marzenie <3
podoba mi się figura tej od prawej idealna, a nie wychudzona jak po lewej, po prawej ideał mężczyzn a po lewej ideał kobiet, nie oszukujmy się
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
3
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
kruszynkaaa16
Zgadzam się ! świetną ma figurę, marzenie <3
xolaa99x
podoba mi się figura tej od prawej idealna, a nie wychudzona jak po lewej, po prawej ideał mężczyzn a po lewej ideał kobiet, nie oszukujmy się