*.*
Polubili:
irinaparis
Karolina7
katie015
Weteperepe
marti12998
lilo4411
boniwinter
uwierzwsiebie
Tulkaa
Titty
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Titty
uwielbiam Wenecję <3
AnusiakFM_86
Tylko ten zapach straszny.
Weteperepe
<3 Most Westchnień... brzmi tak romantycznie, a tak naprawdę to było przejście dla więźniów...
gosia1116
Zawsze piękna Wenecja i Most Westchnień :)