Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

podziel się!!!
....
...
WAŻNE
lubię wilki
.,.,./
,.,.,
....
,,,,,
....
,.,.,.,
,,,,,,
......
,,,,.....
//////
.......
,.,.,.,.
......
,,,...
///../
,,..,
,.,.
...
,,,...
....
.....
iwona321

iwona321

Dodane 16.02 o 17:50
Obserwuj

,,,

Zgłoś naruszenie

darula33

jedno jest pewne- jeśli nie kochasz i nie troszczysz się o zwierzęta nie umiesz też kochać ludzi...serce się kraje jak na to patrzę

 |  16.02 o 17:56  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: