....
Polubili:
driada
Nesim
juustyna141
Paolaa610
sekrecik
m_ozimek
Blondi_loki
kinialove
DarkAngel
sweet_96
oraz 4 innych użytkowników
PozytywniePierdolnie
Szczerze? Bardziej podoba mi sie wersja OPLA ;)
fiedlerak
Natalia jest śliczna <3
martoon
ajj... strasznie sztucznie wygląda wg mnie...
xolaa99x
Siwiec mogła już zostać przy swojej naturalnej urodzie była ładniejsza niż teraz
Malenka156D
Dokładnie :-D Ople to bardzo ładne i fajne autka ;-) bardziej pasowałoby stuningowac malucha :-P
kanna
w tym przypadku opel tez jest niczego sobie ;)
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.