...
Polubili:
paulinkaz2000
misia76655
zuzamm90
iluna
marta97
ShadowDream
brownhairgirlll
normalnapaula
Weronika_14
Swats
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























jonniditte
ja tam się uśmiecham do każdego :) tak już mam, nawet jak mijam kogoś nieznajomego na ulicy :) ale to nie znaczy, ze np mi się podoba od razu xd po prostu lubię się uśmiechac do ludzi bez powodu, może ta osoba będzie mieć przez to lepszy dzień :)
Happysad98
Uśmiechnąć można się do każdego :)
ilovereggaeandyou
to chyba nie kazda bo do kolegów to chyba mozna sie usmiechnąc i wcale to nie oznacza ze on sie jej podoba.przynajmniej to moje zdanie :)