Więcej zszywek z tablicy
wtf co to jest. obleśne.
aż mam ochote wysłać sms o treści ,,POMAGAM'' wygląda jakby niedożywiona była masakra
okropnie wygląda..
To już przesada moim zdaniem. Za chuda.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
1
6
5
4
16
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
konto-usunięte
wtf co to jest. obleśne.
comeawaywithme08
aż mam ochote wysłać sms o treści ,,POMAGAM'' wygląda jakby niedożywiona była masakra
Natt
okropnie wygląda..
spojrzenieciszy
To już przesada moim zdaniem. Za chuda.