lumo1987

lumo1987

Dodane 18.04 o 19:30
Obserwuj

3 gwiazdki

Zgłoś naruszenie

lumo1987

nie wiem - ty pytanie do właścicielki ;) kwestia odporności na ból. (z własnego doświadczenia - na nadgarstku: czuć lekkie całkiem przyjemne szczypanie)

 |  19.04 o 19:32  

Kin1

śliczny tatuaz mam pytanie czy bardzo bolało?

 |  18.04 o 20:39  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: