Więcej zszywek z tablicy
pewnie po skonczonym odchudzaniu zrobila plastyk brzucha-norma-nie kazdmu ladnie sie wchlania
I gdzie ten brzuch się podział ? . Ona musiała sobie zrobić operację .
I patrzcie jaka piękna dziewczyna! Praca nad sobą i można na prawdę wiele zyskać. :)
wow
to jest dopiero motywacja :)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
marissella
pewnie po skonczonym odchudzaniu zrobila plastyk brzucha-norma-nie kazdmu ladnie sie wchlania
Magda15
I gdzie ten brzuch się podział ? . Ona musiała sobie zrobić operację .
DzikoscNarodu
I patrzcie jaka piękna dziewczyna! Praca nad sobą i można na prawdę wiele zyskać. :)
wisienkaa95
wow
thedarkness12
to jest dopiero motywacja :)