68 dni!
Polubili:
szieea
mmmadammm
klaya
alexxxove
asia324
natalia_mama
kamilatoja
amanda1996
Love_in_books
sylwia971111
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Shina02
Puchate skarpety są super! Też je uwielbiałam, ale już ich nie potrzebuję. Lepsze krążenie - ciepłe dłonie i stopy :) Przez to Twoje odliczanie aż zachciało mi się już świat. Wkręcisz mnie w ten świąteczny czas :P
milibarcamili
mam takie same skarpetki hihi. Dzień dobry wszystkim.... Życzę wam miłego dnia :*