Więcej zszywek z tablicy

Dekoracje

klimatycznie *.*
...
...
Zimowe drzewko wys.
nie mój projekt..
karnisze z wieszaków
...
różowe drzewko
Drzewko z bombek
drzewko z kawy, idealne dla...
~M~
Przypominajka urodzinowa &q...
kotki
...
hohoho
kokardkowe poduszki
przepiękna
wianek
Dekoracja imprezowa
świeczki
tuliłabym ^^
///
Dekoracja z butelek PET
Muszelki
Różyczki
...
pinky8921

pinky8921 od anulka1205

Dodane 13.07 o 15:43
Przypięte z ...
Obserwuj

7485

Zgłoś naruszenie

jogobelka

mam niebieski polar :)

 |  26.08 o 21:10  

jadw51

śliczna ta hortensja zrobiłabym ale nie wiem jak doczepic te płatki na klej czy przyszyć od spodu?

 |  26.10 o 23:11  

Kapeluszniczka

love131313 wrzuć zdjęcia ;) Też zaczęłam robić moją, nieco inaczej, jednak chyba nie jest aż tak czytelna jako hortensja...

 |  25.07 o 21:04  

love131313

ja sobie taką zrobiłam :) ale strasznie dużo z tym roboty ale się opłaca ;)

 |  25.07 o 20:12  

Kapeluszniczka

Piękne. cudne, pomysłowe :) Uwielbiam hortensje więc zrobię sobie podobną :D

 |  18.07 o 21:41  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: