76 dni do świąt!
❄️
Polubili:
poziomka75
Just_Me_
bluesoul
Gandzia67
malmie
Pheebs
kaja2112
Liw
manka_j
natka_skarb
oraz 8 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
6
3
0
Czy tylko ja tęsknię za odliczaniem, codziennie...
Magdatym też czekam z utęsknieniem...
malmie ... i ja też ...
Truskaweczka_22 Też odliczam zawłaszcza , że nie miałam choinki w tamtym roku .
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























Kingabil1
Ale ten czas szybko mija!
poziomka75
Piękne zdjęcie.
malmie
Już 76! Ale leci! Nie wiem czy się wyrobię!
Paulia
Sielski obrazek ❤️