A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
Myszkaa1906
majulia
kiman
Maarlene
werka23053
Mamba20
klaudia301100
dominika09087
blackbird1
Agaa1746
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D