A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
smilelife
Karolina_V
Madziorex1
hanaaa
Death_note
kariBB
asiula989l
kruszynkaxxlove
Justynasob123
carollq
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D