A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
Klaudusiowata14
delfina85
Sylwia_09
gosiek2013
Tycha77
wwiola997
Death_note
Kiatana
asiula989l
inwigilacja
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D