A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
SweetStory
Mamba20
Gabi2222
Tycha77
maJa023
niuniaczek
Eiickey
Sylwia_09
magda8cool
LubieDynie
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D