A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
Justynasob123
19myszka98
aleksandrafortunska
Zuzolka12355
littlegirl_
Nikitta996
_black_rainbow_
Szalona1275
SweetStory
wikusia10011
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D