A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
zajebista_1
angela30
Death_note
marcela031015
conejito
Mukashh
zuzka_
viki975
Chelton
WeHappiness
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D