A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
olcia16xd
wikusia10011
Vampirelullaby
majulia
aleksandrafortunska
Maarta__
zuzka_
iza56789
Karoliinaaa
Truskaffka666
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D