A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
majulia
Karolina_V
Niutos
sanderka6
Sanderka0207
lonely_fragola
Sylwia_09
MrsGrey
anczelson
delfina85
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D