A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
Matyldiana
Wikits123
Szalona1275
15041999
Sanderka0207
Sylwia_09
Zuzolka12355
Maarta__
Klasykagatunku
wwiola997
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D