A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
zajebista_1
Domi222
olka6996
magda8cool
Karolina_V
hanaaa
vMonia
LubieDynie
paulinkaz2000
9crimes
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D