A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
patilis24
BlueDreamer
blackfairytale
Tycha77
Angeell
Madziorex1
Wilczyca8
KwasnaJakCytrynka
Karoliinaaa
aleksandrafortunska
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D