A no bywa tak...
☺☺
Polubili:
anczelson
makebelive996
Szalona1275
WeHappiness
Karolina_V
Truskaffka666
carollq
15041999
Gentlewoman
Madziorex1
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























czekotubka831
biologia haha
nataaalka123
ja mam tak zawsze w szkole ;)
wirtualna6
podobno tak jest kiedy za wolno czytamy i nasz mózg się "nudzi" więc zaczyna produkować sam różne obrazy :D