A patelnia?
xD
Polubili:
Szubienica
Karolka120105
ryba151079
adatje
Lola154
smerfnaa
beciaczek
Arxx
oolusskaa
anulka1996
oraz 66 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























white_fedora
Cholera, jeszcze te szklanki.... A myślałam że na patelni się skończy!
MalutkaX
haha no właśnie :P
Nusia018
"zostawię musi odmoknac "
justyna2150
hehe dokładnie
unexplainlove
dokładnie tak mam:p
futerko181
prawda
ola1108
dobre :) to trzeba zacząć od mycia patelni