Więcej zszywek z tablicy
mam dokladnie taki stanik z kappahl i z rozmiaru C mam E!
to pewnie jakiś krem powiększający biust :D taka ściema :D
Co to? Pompka do biustu?
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
lania90
mam dokladnie taki stanik z kappahl i z rozmiaru C mam E!
iloveitx3
to pewnie jakiś krem powiększający biust :D taka ściema :D
Darhena
Co to? Pompka do biustu?