Więcej zszywek z tablicy

Moda

Co sądzicie o tych legginsa...
i jak oceniacie? ^^
,,,
...
mhmm
...
.........
.......
..........
..........
/............
.............
..........
.........
/...........
........
...........
.........
..........
..........
.....
.....
......
.....
my style :)
She's beautiful ♥
Eweandewe7

Eweandewe7

Dodane 30.10 o 14:14
Obserwuj
aaah te zakochance :D

aaah te zakochance :D

Zgłoś naruszenie

Policz_Do_Trzech

Genialne. Ale wyobraźcie sobie, wstają, idą przez miasto, ludzie się na nich tak dziwnie patrzą... aż tu nagle okazuje się że pomylili bluzki :P

2  |  30.10 o 17:42   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: