Air maxy <3
Polubili:
Martababe
misiakowata
Bunchi
Trololololo
zzosia98
parajdass
Ellie1234
loveloveit
sepala
dzasta666
oraz 86 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























wikawiki1
jak to są podróby ;) Pozdro , widać po znaczku z tyłu :D
misiakowata
nie polecam kupowania na vinted, dużo podrób :)
aneelka
jaki to model?
giantee
bardzo brzydkie kolory. sa ladniejsze piekne mietowe, kolory rozu i fioletu. a te beze zabieraja caly urok tych butow
nella2
na szafie i vinted są, ja również kupiłam je na vinted :D
Julie
Widział ktoś je może gdzieś ? :)