arbuzowy tort :)
Polubili:
agatha82
kinia11
iwona3215
destiny
mamakisiel
Lorens15
martinkova
orbitkaa
KatarzynaSkoczylas
ann20495
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























NaTaLaLa26
te kulki mozna jeszcze zalac wodka i poczekac az wsiakniee..idealne.
siwa_7
lubię arbuza ;D
marta2003
Super!!!
MagdalenaGac
a ja jadłam dziś arbuza huhuha :DD
misiunia55
suuper.!! ;D